הכנת צמידים: זמן איכות עם הילדים

הכנת צמידים מגומיות צבעוניות

בשבתות ובחגים אנו מחפשים דרכים חדשות על מנת לבלות עם הילדים. אנו עושים זאת על פי התקציב הכספי, מזג האוויר וכן על פי רצון הילדים. בחופשת הקיץ נראה כי רבים יבלו עם ילדיהם בים ובבריכה, כאשר בכל יום ימות השנה נראה את הבילויים בבתי הקולנוע, פארקי השעשועים, וכן בקניונים.

האם חשבתם לבלות זמן איכות עם הילדים בצורה שונה? קצת יותר אינטימית שיכולה להיות מהנה מאוד? ללא ספק הורים רבים כן מחפשים את האלטרנטיבות שיכולות להקנות ערך מוסך מעבר להנאה, ומוצאים זאת בדרכים רבות כגון המוזיאונים והסדנאות. עוד דרך לבלות עם הילדים, היא בהכנת יצירות משותפות, כאשר אחת מהן היא הכנת צמידים.

הכנת צמידים עם ילדים: פעילות מהנה וקלה

לעתים כל מה שילדינו רוצים הוא לבלות עמנו ההורים, לא משנה היכן ומתי. לצערנו במקרים רבים אחד ההורים או שניהם לא נפגשים עם הילדים עד שעות הלילה המאוחרות שכן העבודה גוזלת מהם זמן רב. אך כאשר מגיע יום שבת, יום המנוחה, זהו הזמן לבלות עם הילדים בהכנת צמידים.

להכין צמידים אינו דורש מאיתנו הכנות ותכנון הזמן מראש, ועל כן מתאימה בכל מצב, במיוחד אם אנו קצרים בזמן או בעלי מגבלה פיזית או כל סיבה אחרת המונעת מאיתנו לצאת מהבית. כל שאנו נדרשים לעשות הוא לרכוש מבעוד מועד ערכה להכנת צמידים הניתנת לקנייה בכל חנות צעצועים או לקנות בחנויות היצירה את כל החומרים הדרושים לכך.

תוכלו לקנות לצורך העניין חוטים, חרוזים, שרשראות מותאמות להכנת צמידים ושרשראות וכל דבר אחר המתאים ומוצע בחנויות אלו. ישנם חרוזים במגוון צבעים, גדלים וצורות, וכן נוכל למצוא חוטים מבד, מגומי, מפלסטיק, אשר גם הם מגיעים בצבעים שונים.

כל שנותר לכם הוא לכנס את ילדיכם, להסביר להם כיצד מכינים צמידים, ולהתחיל יחד עמם בפעולה. עזרו להם בכל מהלך ההכנה, עד שיתקבל הצמיד היפה הראשון. היופי בלהכין צמידים לבד הוא שמדובר על הכנה קלה ועל פי העדפתם האישית. בנכם או בתכם יזכו גם לתכשיט, וגם בזמן איכות עמכם ההורים.

No comments yet.

Leave a reply

ערכה להכנת צמידים | הכנת צמידים | צמידי גומיות